İade ve Değişim

Bu sayfayı Yerel Dilinizde görüntüleyin

العربية 中国人 Hrvatski

grčki עִברִית हिन्दी

bahasa Indonesia Русский slovenský

ไทย Türk اردو

English

Tasarım ve kalitemiz tarafından yönlendiriliyoruz; ancak satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz. Siparişinizi aldıktan sonra 14 gün içinde iade veya değişim işlemi başlatabilirsiniz. Ürününüz giyilmemiş ve kullanılmamış olmalı ve tüm orijinal Bullshake etiketleri orijinal ambalajına iliştirilmiş olmalıdır. Size sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşatmak için, ürünlerinizi mağaza kredisi ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz (12 ay geçerlidir).

KARGO ÜZERİNDEN NAKİT SİPARİŞLERDE (COD)

Teslimatta nakit ödeme yapılan iade ürünleri için sizinle iletişime geçilecektir. iade veya değişim için mağaza kredisini işlemek için bir müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından. Bir incelemenin ardından, talebinizi işleme koymamız için lütfen 10 güne kadar bekleyin. Ardından mağaza kredinizi yeni ürünler satın almak veya bunları istediğiniz boyut veya renkle değiştirmek için kullanabilirsiniz. Mağaza kredisi ile satın aldığınız ürünler, sipariş değerinize bağlı olarak ödeme sırasında kargo ücretine tabi olabilir. Uluslararası siparişler için ücretsiz iade nakliyesi veya Gümrük veya Vergiler için para iadesi sunmuyoruz. Lütfen unutmayın: tüm satış öğeleri nihaidir ve iade edilemez veya değiştirilemez. Yüz maskeleri, taytlar, iç çamaşırları veya çoraplarda iade veya değişim kabul etmiyoruz. www.bullshakefit.com adresinden çevrimiçi olarak satın alınan

MAĞAZALARA İADE YAPILMAMAKTADIR

yalnızca posta yoluyla iade edilebilir. Tüm çevrimiçi siparişler, teslimatınızı aldıktan sonra 14 gün içinde iade edilmelidir. Siparişiniz birden fazla teslimatta gönderildiyse, o sipariş için son teslimatınızı aldığınız günden itibaren 14 gününüz olacaktır.

Bullshake, iade politikamıza uymayan iadeleri reddetme hakkını saklı tutar.Bir iade başlatmak için lütfen aşağıdakileri inceleyin bilgi ve iade veya değişim talebinizi gönderin.

Sübvansiyonlu Ön Ödemeli İade Posta Maliyeti

Sübvansiyonlu ön ödemeli iadenin maliyeti, ayrıntılı olarak iade tutarınızdan düşülecektir.

Bullshake, iade politikamıza uymayan iadeleri reddetme hakkını saklı tutar.