Returns and Exchanges

Pozrite si túto stránku vo svojom miestnom jazyku

العربية 中国人 Hrvatski

grčki עִברִית हिन्दी

bahasa Indonesia Русский slovenský

ไทย Türk اردو

English

Sme poháňaní naším dizajnom a kvalitou; ak však nie ste 100% spokojní s nákupom. Môžete začať s vrátením alebo výmenou do 14 dní od prijatia vašej objednávky. Vaša položka musí byť nenosená a nepoužitá a všetky originálne štítky Bullshake musia byť pripevnené k pôvodnému obalu. Aby ste mali bezproblémový nákupný zážitok, môžete svoje položky vrátiť alebo vymeniť za kredit v obchode (platí 12 mesiacov).

PRI OBJEDNÁVKE NA DOBIERKU

V prípade vrátenia položiek zaplatených na dobierku vás budeme kontaktovať zástupcom zákazníckeho servisu na spracovanie kreditu obchodu na vrátenie alebo výmenu. Po kontrole počkajte na spracovanie vašej žiadosti do 10 dní. Kredit v obchode potom môžete použiť na nákup nových položiek alebo ich výmenu za požadovanú veľkosť alebo farbu. Položky, ktoré si kúpite s kreditom v obchode, môžu podliehať poplatkom za dopravu pri pokladni v závislosti od hodnoty vašej objednávky. Neponúkame bezplatnú spätnú dopravu pri medzinárodných objednávkach alebo refundáciu colných poplatkov alebo ciel. Upozorňujeme, že všetky zľavnené položky sú konečné a nemožno ich vrátiť ani vymeniť. Neakceptujeme vrátenie alebo výmenu rúšok, pančuchových nohavíc, spodnej bielizne alebo ponožiek.

NIE JE MOŽNÉ VRÁTIŤ DO OBCHODU

Tovar zakúpený online na www.bullshakefit.com je možné vrátiť iba poštou. Všetky online objednávky musia byť vrátené do 14 dní od prijatia vašej zásielky. Ak je vaša objednávka odoslaná vo viacerých dodávkach, budete mať 14 dní odo dňa, keď dostanete poslednú dodávku pre danú objednávku. Bullshake si vyhradzuje právo odmietnuť vrátenia tovaru, ktoré nespĺňajú naše zásady vrátenia. Ak chcete iniciovať vrátenie, prečítajte si nasledujúce informácie a odošlite žiadosť o vrátenie alebo výmenu.

Dotované predplatené spiatočné poštovné

Cena dotovaného predplateného vráteného tovaru bude odpočítaná z vašej vrátenej sumy, ako je podrobne uvedené. Bullshake si vyhradzuje právo odmietnuť vrátenia tovaru, ktoré nespĺňajú naše zásady vrátenia.